kosmetika

 

   

KOSMETIKA – je lidská činnost pečující o tělesnou krásu – krásu lidského těla. Tato činnost může být prováděna různými prostředky – např……. prostředky fyzikálními, chemickými či biologickými. Kosmetika také slouží k odstranění či zakrývání některých tělesných vad či konkrétních fyzických nedostatků jednotlivých osob.

„Činnost označovaná termínem kosmetika,

se zrodila z touhy po kráse, ať už v době kamenné, nebo kdykoli později.

Je určena tím, že byla a je touho po kráse motivována, krása je jejím smyslem a účelem.“

Kosmetický  salón AP beauty provádí tyto služby: ceník zde: http://apbeauty.cz/cenik

ÚPRAVA OBOČÍ –  obočí je základ, který tvoří tvar obličeje, proto by mělo mít vždy upravený tvar. Upravené obočí změní výraz tváře, zvýrazní i omladí. Aby Vaše obočí působilo udržovaným dojmem, je dobré obočí lehce zvýraznit a přebytečné chloupky vytrhat. U nás v salónu Vám udělám krásný přirozený tvar a na závěr Vám obočí nabarvím dle Vašich představ. Doba další návštěvy závisí zcela na klientce. Někdo chodí 1 měsíčně, někdo podle růstu chloupků a někdo zase podle pocitu. Pokud si někdo ještě dokresluje obočí doma, může u nás v salonu v Karviné zakoupit tužky na obočí, stíny, různé vosky….

BARVENÍ ŘAS – málokdo má probarvenou celou délku řas, konečky bývají světlé, proto se řasy dobarvují. Nabarvené řasy ušetří čas, neobtiskávají se, jsou vodu vzdorné i proti potu, stále upravený vzhled, ideální řešení pro ženy s kontaktními čočkami, jelikož částečky odpadávající z řasenky se mohou dostat pod čočky, řasy jsou zřetelně delší a objemnější, barva zdůrazní celou délku řas. Doba další aplikace 1 měsíc.